Kurumsal

Dilko Eğitim Kurumları, 1977′den beri çağdaş eğitim ve öğretim anlayışıyla öğrencilerin dünyaya açılan penceresi oldu. Yabancı Dil Sınavına hazırlık kursları ardından diğer alanlarda üniversite ve liselere giriş sınavlarına hazırlık programlarıyla Dilko Dershaneleri çağdaş, güvenilir ve kaliteli öğretim anlayışını prensip edindi. Türkiye’de Yabancı Dil Sınavlarına hazırlık kurslarını ilk kez başlatan Dilko Dershaneleri, öğretim kadrosu ve öğrencileriyle yaklaşık yarım asırdır öncü kurum olmanın sorumluluğunu taşıyor. Her yıl Türkiye dereceleriyle, üniversiteye yerleşmede gösterdikleri kitlesel başarılarıyla Dilkolu öğrenciler ülkenin geleceğine ışık tutuyor. 
Öğrenci odaklı öğretim sistemini benimseyen Dilko  Ortaokulu’nda, lise  hazırlık ve ilköğretim hazırlık programlarının ana ilkeleri onlarca yıllık deneyimlerin sonucunda , Uzman öğretmen kadrosu ve alanında yetkin eğitim yöneticileriyle  DİLKO HAZIRLIK ORTAOKULU ‘nu yaklaşık 300 öğrenci kontejanı ile İkinci Kademe Okul olarak  öğretime başlamıştır. Ortalama 20-22 kişilik sınıfları,geniş bahçesi ve her türlü sosyal-sportif etkinlik  alanları  ile butik okul anlayışına uygun olarak hazırlanmıştır. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz için Dilko’lu olmak sadece Dilko sınıflarında eğitim almak değil, ciddi bir kurum kültürünün de parçası olmak demektir. Yıllardır Dilko’nun gençlere mesajı hiç değişmedi. Doğru tercih ve başarıya olan inançla; gelecek belirlenebilir…
Başta Kartal olmak üzere,Pendik ,Tuzla,Yakacık,Maltepe ve Kurtköy ‘deki en uzak noktardan dahi,servis araçları için hesaplanan süre 35 dakikadır.Çocuklarımızın İstanbul trafiğinde saatlerce araç içinde perişan olmaları,okullardaki eğitimin kalitesini de olumsuz etkilemektedir. DİLKO HAZIRLIK ORTAOKULU öğrencileri bu nedenle çok şanslı olacaklardır.